Uitslagen
Hieronder vind je de eindstanden van de verschillende wedstrijden van de zesdaagse in 2023 en de erelijst van de 40 edities.
Elite mannen
Plaats | Team | Renners | Ronden | Punten |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Yoeri Havik - Jan-Willem van Schip | 0 | 408 |
2 | 7 | Lindsay De Vylder - Jules Hesters | 1 | 476 |
3 | 12 | Vincent Hoppezak - Philip Heijnen | 2 | 412 |
4 | 3 | Matias Malmberg - Sebastian Mora | 2 | 274 |
5 | 2 | Roger Kluge - Theo Reinhardt | 2 | 230 |
6 | 13 | Tuur Dens - William Tidball | 4 | 344 |
7 | 5 | Thomas Boudat - William Perrett | 5 | 186 |
8 | 8 | Milan Van Den Haute - Matteo Donegà | 15 | 100 |
9 | 10 | Yanne Dorenbos - Elmar Abma | 18 | 136 |
10 | 4 | Moritz Malcharek - Roy Eefting | 26 | 118 |
11 | 11 | Peter Moore - Clement Petit | 30 | 84 |
12 | 6 | Maximilian Schmidbauer - Raphael Kokas | 30 | 32 |
GPN / Provato Sprint Cup
Plaats | Nr | Renners | Punten |
---|---|---|---|
1 | 1 | Harrie Lavreysen | 99 |
2 | 2 | Jeffrey Hoogland | 95 |
3 | 4 | Daan Kool | 56 |
4 | 3 | Tijmen van Loon | 54 |
5 | 5 | Lars Romijn | 38 |
6 | 6 | Loris Leneman | 36 |
Rotterdam Topsport Talents Cup
Plaats | Team | Renners | Ronden | Punten |
---|---|---|---|---|
1 | 8 | Joeri Schaper - Julian Vergouw | 0 | 102 |
2 | 11 | Konrad Waliniak - Piotr Maslak | 0 | 70 |
3 | 9 | Matyas Koblizek - Petr Vavra | 2 | 82 |
4 | 12 | Jan van Schaik - Colin Westbroek | 2 | 68 |
5 | 2 | Justin Weder - Damien Fortis | 2 | 56 |
6 | 3 | Noël Luijten - Serginho Wilshaus | 2 | 22 |
7 | 1 | Lance Venema - Sten Verzijl | 3 | 72 |
8 | 5 | Yoran van Gucht - Renzo Raes | 3 | 42 |
9 | 7 | Marijn Dingemans - Maurits Neele | 6 | 0 |
10 | 6 | Alessio Salvadeo - Daan van den Eijnden | 10 | 6 |
11 | 4 | Martijn Mulder - Justus Willemsen | 18 | 10 |
12 | 10 | Constantin Lohse - Fabrice Scheffler | 18 | 0 |
Elite dames
Plaats | Nr | Renners | Punten |
---|---|---|---|
1 | 9 | Juliet Eickhof | 52 |
2 | 5 | Babette van der Wolf | 47 |
3 | 10 | Eline van Rooijen | 41 |
4 | 1 | Nina Kessler | 31 |
5 | 4 | Maaike Brandwagt | 28 |
6 | 11 | Lisa van Bellle | 22 |
7 | 12 | Tessa Dijksman | 17 |
8 | 3 | Ella Jamieson | 15 |
9 | 6 | Nienke Dullemond | 10 |
10 | 8 | Nina Maathuis | 5 |
11 | 2 | Tusnelda Svanholmer | 2 |
12 | 7 | Yilla Threels | 0 |
Erelijst
- 2023 YOERI HAVIK - JAN-WILLEM VAN SCHIP
- 2022 NIKI TERPSTRA - YOERI HAVIK
- 2020 YOERI HAVIK - WIM STROETINGA
- 2019 NIKI TERPSTRA - THOMAS BOUDAT
- 2018 KENNY DE KETELE - MORENO DE PAUW
- 2017 CHRISTIAN GRASMANN - ROGER KLUGE
- 2016 ALBERT TORRES - SEBASTIÁN MORA
- 2015 ILJO KEISSE - NIKI TERPSTRA
- 2014 ILJO KEISSE - NIKI TERPSTRA
- 2013 ILJO KEISSE - NIKI TERPSTRA
- 2012 PETER SCHEP - WIM STROETINGA
- 2011 DANNY STAM - LEON VAN BON
- 2010 ILJO KEISSE - DANNY STAM
- 2009 JUAN LLANERAS - PETER SCHEP
- 2008 LEIF LAMPATER - DANNY STAM
- 2007 ROBERT BARTKO - ILJO KEISSE
- 2006 ROBERT SLIPPENS - DANNY STAM
- 2005 ROBERT SLIPPENS - DANNY STAM
- 1988 DANNY CLARK - ANTHONY DOYLE
- 1987 DANNY CLARK - PIERANGELO BINCOLETTO
- 1986 DANNY CLARK - FRANCESCO MOSER
- 1985 RENÉ PIJNEN - DANNY CLARK
- 1984 RENÉ PIJNEN - URS FREULER
- 1983 RENÉ PIJNEN - PATRICK SERCU
- 1982 RENÉ PIJNEN - PATRICK SERCU
- 1981 DONALD ALLEN - DANNY CLARK
- 1980 RENÉ PIJNEN - JAN RAAS
- 1979 ALBERT FRITZ - PATRICK SERCU
- 1978 RENÉ PIJNEN - DANNY CLARK
- 1977 RENÉ PIJNEN - DANNY CLARK
- 1976 EDDY MERCKX - PATRICK SERCU
- 1975 LÉO DUYNDAM - GERBEN KARSTENS
- 1974 LÉO DUYNDAM - RENÉ PIJNEN
- 1973 LÉO DUYNDAM - RENÉ PIJNEN
- 1972 LÉO DUYNDAM - RENÉ PIJNEN
- 1971 PETER POST - PATRICK SERCU
- 1969 PETER POST - ROMAIN DE LOOF
- 1968 PETER POST - PATRICK SERCU
- 1937 ALBERT BUYSSE - ALBERT BILLIET
- 1936 JAN PIJNENBURG - COR WALS